Nabídka práce – Vysočina

SDRUŽENÍ KRAJINA hledá kolegu/kolegyni na plný pracovní úvazek na pozici:

PRACOVNÍK / PRACOVNICE TERÉNNÍ OCHRANY PŘÍRODY A PASTEVNÍHO CHOVU ZVÍŘAT

Nabízíme:

  • zázemí zavedené a stabilní organizace
  • práci v ochraně venkovské krajiny a mizejících biotopů – management chráněných ploch i volné krajiny
  • mzdu obvyklou pro danou pozici

Požadujeme:

  • spolehlivost a časovou flexibilitu
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • zdravotní předpoklady, schopnost práce s technikou  i se zvířaty
  • řidičský průkaz – aktivní řidič

Upřednostníme:

  • vzdělání a zkušenosti v oborech odpovídajících náplni práce
  • nekuřáka/nekuřačku

Náplň práce:

  • práce na chráněných podmáčených loukách (kosení, údržba, organizace)
  • realizace pastvy a dalších hospodářských postupů, spolupráce na chovu ovcí a poníků, péče o pasoucí se zvířata a pastviny
  • příležitostná práce se zemědělskou technikou

Podmínky výkonu práce:

  • Smlouva na dobu neurčitou, zkušební doba: 3 měsíce
  • Možný nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Počítky (sídlo), CHKO Žďárské vrchy a okolí (pozemky v péči)
  • Pracovní doba: pružná s nerovnoměrným rozložením, průměrně 40 hod týdně, možnost nižšího úvazku

 Pokud máte o nabízenou práci zájem, zašlete životopis e-mailem na adresu mareckova@sdruzenikrajina.cz.

Na základě zaslaných podkladů bude průběžně prováděn předvýběr. K osobnímu pohovoru budou e-mailem přizváni pouze uchazeči úspěšní v předvýběru. Poptávka je platná do odvolání.

Sdružení Krajina si vyhrazuje možnost nevybrat žádného z uchazečů, vyhlásit další kolo nebo výběr zrušit. Uchazeči, kteří úspěšně prošli předvýběrem, budou v těchto případech informováni.

www.sdruzenikrajina.cz, tel: 566 521 259, 775 239 691