Informace pro žáky 1. ročníků ve školním roce 2018/2019

Požadavky na umístění žáků do tříd jsou uzavřeny.

Rozdělení žáků do tříd:

1.A – Třídní učitel: Mgr. Denis Kusko

  1. Abrahámová Karolína
  2. Andrlová Anna
  3. Brožek Matěj
  4. Durdisová Anna
  5. Fialová Karolína
  6. Hrišková Natálie
  7. Hořejší Hana
  8. Hrušová Natálie
  9. Jánišová Sandra
  10. Jelínková Alena
  11. Jezdinská Kristýna
  12. Illová Zdeňka
  13. Kuttelwascherová Pavla
  14. Lán Adam
  15. Langerová Barbora
  16. Limbergová Monika
  17. Mašatová Karolína
  18. Müllerová Eliška
  19. Píchová Martina
  20. Ponikelský Lukáš
  21. Skalická Daniela
  22. Šámalová Renata
  23. Šimáčková Andrea
  24. Valentová Adéla
  25. Večeřová Blanka
  26. Veit František
  27. Vodička Filip
  28. Vyskočilová Tereza
  29. Zbudil Adam
  30. Žlutická Klára

1.B – Třídní učitelka: Mgr. Zlata Smrčková

  1. Bernardová Viktorie
  2. Bláhová Veronika
  3. Cvachová Andrea
  4. Davídek Lukáš
  5. Franková Miroslava
  6. Herciková Anežka Marie
  7. Hubka Vítek
  8. Klíma Štěpán
  9. Kolínská Kateřina
  10. Kubínová Alice
  11. Kühnelová Veronika
  12. Kulhavá Natálie
  13. Langhammerová Sára
  14. Leščenková Kateřina
  15. Loulová Klára
  16. Machová Julie
  17. Marcinková Eliška
  18. Marková Šárka
  19. Matysová Eliška
  20. Ouhrabková Beata
  21. Paldusová Iva
  22. Pícha Tomáš
  23. Podhora Kryštof
  24. Pšeničková Kateřina
  25. Roháčová Bibiana
  26. Salygová Barbora
  27. Slavíčková Lenka
  28. Strnad Jakub
  29. Šulcová Kateřina
  30. Vostrovská Dora

1.C – Třídní učitelka: Mgr. Bronislava Tocháčková

  1. Černá Natálie
  2. Balcarová Martina
  3. Bergerová Aneta
  4. Hitschfellová Anna
  5. Chytrý Tomáš
  6. Jasinski Chris
  7. Jasinski Samuel
  8. Kalecká Veronika
  9. Kliščová Barbora
  10. Králová Adéla
  11. Krouželová Iva
  12. Kupková Lucie
  13. Lišková Tereza
  14. Luxová Karolína
  15. Langrová Anna
  16. Martinec Petr
  17. Matoušková Monika
  18. Melounová Klára
  19. Mládková Petra
  20. Odehnalová Eva
  21. Plecháč Marek
  22. Staruchová Kateřina
  23. Suchánková Tereza
  24. Svatoňová Kateřina
  25. Svobodová Natálie
  26. Ševčíková Barbora
  27. Švorc Robin
  28. Ulrichová Kristýna
  29. Vančata Jakub
  30. Zárubová Lucie

Školní  rok  2018/2019 bude zahájen v pondělí  3. září 2018 v 8:30 hod.

Informační  schůzka pro  rodiče žáků  1. ročníků  se bude konat v pondělí 3. září 2018 v 9:00 hod. v tělocvičně školy. Zároveň budou  informace zveřejněny na www.sosvet.cz.