Informace k vydávání stejnopisů vysvědčení (ročníkové, maturitní)

1. Žadatel vyplní žádost o vydání stejnopisu vysvědčení, zveřejněnou na www stránkách školy v sekci Dokumenty – Interní tiskopisy a formuláře.

Žádost o vydání stejnopisu vysvědčení o maturitní zkoušce.

Žádost o vydání stejnopisu ročníkového vysvědčení.

2. Poplatek za stejnopis jednoho vysvědčení činí 150,-Kč, který lze uhradit na č.ú. 3336511/0710 nebo zaplatit v hotovosti v kanceláři školy při převzetí stejnopisu.

3. Stejnopis lze odeslat poštou do vlastních rukou žadatele na adresu uvedenou  v žádosti,  až  po zaplacení výše uvedeného poplatku na č.ú. školy.

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Web vytvořila společnost ITPA