Nabídka práce pro absolventy – veterinární technik – Praha

Nabídka práce pro absolventy – veterinární technik – Praha
Pracoviště v kasárnách na Praze-Ruzyni hledá do svého kolektivu novou posilu na pozici veterinární technik-voják z povolání ve služebním poměru do hodnosti praporčík. Nabízíme
příjemné pracovní prostředí, výborné platové podmínky a další benefity. Po rekrutaci nutno absolvovat tříměsíční základní vojenský výcvik.

Hlavní pracovní náplň:
– Administrativa
– Práce v laboratoři (trichinoskopie, koprologie…)
– Léčebně – preventivní péče o služební psy
– Provádění státního veterinárního dozoru v oblasti ochrany zvířat, welfare, prohlídek
zvěřiny

Další požadavky:
– Bezvadný zdravotní stav
– Trestní bezúhonnost
– ŘP skupiny B
– Uživatelská znalost PC

Bližší info na: https://www.acr.army.cz/struktur/generalni/podpora/avz/vojensky-veterinarni-ustav—hlucin-86982/

Žádosti se strukturovaným životopisem doručte na adresu: j.poupa@centrum.cz