Biologická olympiáda kategorie C – okresní kolo

Ve čtvrtek 20. 4. 2017 se na naší škole konalo okresní kolo biologické olympiády kat. C. Soutěže se účastnilo 29 žáků z 8.-9. tříd ZŠ a příslušných tříd víceletých gymnázií okresu Hradec Králové. Výsledková listina.

Krajské kolo této kategorie se bude konat opět na naší škole a to 17. 5. 2017.

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA