Den otevřených dveří 19. 12. 2020 – zrušeno :(

Akce byla bohužel vzhledem k vývoji epidemiologické situace zrušena.

Srdečně zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci se uskuteční v předvánočním čase – v sobotu 19. 12. 2020 od 9 do 12 hodin. Vzhledem k přísným hygienickým opatřením je třeba se na prohlídku školy registrovat. K tomu byl vytvořen registrační formulář. 1 registrace = 1 osoba. Časy jsou zvoleny s ohledem na probíhající výuku. Prohlídka je na cca 20 minut + na konci ve venkovních prostorech školy bude prostor pro Vaše otázky. Roušky jsou povinné v celém areálu školy.

Skupinku na 1 čas tvoří max 4 registrované osoby. Vzhledem k omezeným kapacitám proto prosíme o dodržení pravidla – 1 uchazeč + 1 doprovod. Ve formuláři není možno prohlídku stornovat. V případě změny času či storna registrace proto prosíme o informaci na email pavlina.streglova@sosvet.cz, abychom mohli vyjít vstříc dalším zájemcům.

V případě, že se naplní všechny nabízené termíny, dodáme do systému další a prodloužíme tak možnost návštěv až do 14:00.

Výjimečně Vás budou školou provázet naši učitelé. Pokud byste uvítali informace přímo od žáků, využijte naši akci Veterina online, která proběhne ve středu 9. a 16. 12. od 16 do 18 hodin. Chat proběhne v aplikaci Google Meet. Více informací se dozvíte ZDE.

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA