Nabídka práce – výrobní mistr SOKOL FALCO s.r.o.

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993. Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky.

Máš zkušenosti s vedením týmu? Máš alespoň základní představu o tom, jak to vypadá v potravinářském provozu, jaké jsou základní standardy hygieny a nevadí Ti občasný kontakt s masem? Do naší výroby hledáme nového kolegu na nově vytvořenou pozici Výrobní mistr.

NÁPLŇ PRÁCE:

– Řízení cca 25 výrobních zaměstnanců

– Komunikace se směnovými mistry a vedením společnosti

– Vedení výrobní dokumentace

– Dohled nad výrobní technologií

– Zástup za směnové mistry

– To vše při flexibilní pracovní době

POŽADUJEME:

– minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou + vysokoškolské velkou výhodou

– Samostatnost, zodpovědnost

– Schopnost vést kolektiv

NABÍZÍME:

– Mzda po úplném zaučení 35 000 – 40 000 Kč

– Příspěvek na stravné

– Příspěvek na dovolenou

– Naturální odměny ve formě našich výrobků

– Zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy

– Služební telefon i pro soukromé účely

– Pitný režim zdarma

– Masáže

Termín nástupu dohodou nebo ihned

S pozdravem

Bc. Zdeněk Čapkovič

FALCO SOKOL a.s.

tel.: +420 602 641 913 |

capkovic@sokolfalco.com

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové