Den otevřených dveří – 22. 1. 2021

Registrace prohlídek spuštěny!

Váháte, kam po základní škole? Přijďte k nám a už váhat nebudete 🙂

Vzhledem k neuspokojené poptávce po prohlídkách školy jsme se rozhodli přeci jen zkusit štěstí a realizovat bonusový termín prezenčního dne otevřených dveří. Ten proběhne, pokud to epidemiologická situace dovolí, ve sobotu 22. 1. 2021 od 9 do 14 hodin.

Provázet vás budou vzhledem k sobotnímu termínu zejména učitelé školy. Máte tak možnost získat informace o škole + ptát se na vše, co vás zajímá.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci a s tím spojené ochraně zdraví uchazečů i průvodců je třeba pro vstup do školy respektovat následující hygienické podmínky:

Účastníci Dne otevřených dveří jako veřejné akce prokážou nejlépe aplikací Tečka s čárovým kódem, případně vytištěným certifikátem :

  • prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání Dne otevřených dveří, 
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní,
  • U dětí mladších 18 let, které jsou neočkované,  lze k prokázání použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin. 
  • Během Dne otevřených dveří platí povinnost mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95) vždy. 

K prohlídce školy je pak NUTNÁ rezervace. Tu provedete pomocí rezervačního formuláře.
1 registrace = 1 osoba. Prohlídka je na cca 30 minut + na konci ve venkovních prostorech školy bude prostor pro Vaše otázky. Respirátory (nano-roušky) jsou povinné v celém areálu školy.

Skupinku na 1 čas tvoří max 4 registrované osoby (tzn. 4 rezervace). Ve formuláři není možno prohlídku stornovat. V případě změny času či storna registrace proto prosíme o informaci na email pavlina.streglova@sosvet.cz, abychom mohli vyjít vstříc dalším zájemcům.

Pro snadnější dodržení všech hygienických a epidemiologických pravidel bude prohlídka začínat u vchodu od školního hřiště – viz plánek.

V případě naplnění kapacity vám nabízíme další termíny + akce Veterina online 🙂

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Web vytvořila společnost ITPA