Den otevřených dveří – 19. 2. 2022

Váháte, kam po základní škole? Přijďte k nám a už váhat nebudete 🙂

!!! Registrace prohlídek spuštěny !!!

Přijďte k nám na poslední termín prezenčního dne otevřených dveří. Ten proběhne, pokud to epidemiologická situace dovolí, ve sobotu 19. 2. 2022 od 9 do 14 hodin. Jeho součástí, jakožto každý rok, bude i absolventská kavárna. Zde vám v jídelně nabídneme kafíčko a něco dobrého k tomu.

Provázet vás budou vzhledem k sobotnímu termínu zejména učitelé školy. Máte tak možnost získat informace o škole + ptát se na vše, co vás zajímá.

Aktualizované hygienické podmínky:

Během Dne otevřených dveří platí povinnost mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95) vždy. 

K prohlídce školy je pak NUTNÁ rezervace. Tu provedete pomocí registračního formuláře.
1 registrace = 1 osoba. Prohlídka je na cca 45 minut + na konci ve venkovních prostorech školy bude prostor pro Vaše otázky. Respirátory (nano-roušky) jsou povinné v celém areálu školy.

Skupinku na 1 čas tvoří max 4 registrované osoby (tzn. 4 rezervace). Ve formuláři není možno prohlídku stornovat. V případě změny času či storna registrace proto prosíme o informaci na email pavlina.streglova@sosvet.cz, abychom mohli vyjít vstříc dalším zájemcům.

Pro snadnější dodržení všech hygienických a epidemiologických pravidel bude prohlídka začínat u vchodu od školního hřiště – viz plánek.

V případě naplnění kapacity vám nabízíme další termíny + akce Veterina online 🙂

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA