Nabídka práce – veterinární technik

Chcete se stát součástí dynamicky se rozrůstající firmy a zapojit se tak do našeho týmu s více jak 10-ti letými zkušenostmi? TAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!!!

SOUKROMÝ VETERINÁRNÍ LÉKAŘ – MVDr. Josef Prášek PhD., přijme do svého týmu na hlavní pracovní poměr, spolehlivého, pracovitého „VETERINÁRNÍHO TECHNIKA“ s chutí se dále vzdělávat a učit se novým věcem!!!

Oblast působnosti: Vysočina/okres Havlíčkův Brod/Světlá nad Sázavou + výjezdy po celé ČR

Náplň práce:
– asistence lékařům v terénu
– práce v laboratoři
– spolupráce na zajištění chodu laboratoře a přilehlého pracoviště
– spolupráce s ostatními odděleními firmy
– spolupráce při nových projektech

Požadujeme:
– středoškolské vzdělaní s veterinárním zaměřením
– vhodné i pro absolventy po maturitě bez praxe
– řidičský průkaz skupiny B podmínkou
– pečlivost, přesnost, odpovědnost- samostatnost a časová flexibilita
– odpovědný přístup k vykonávané práci
– základní znalost práce na PC- vstřícnost a komunikativnost
– pozitivního ducha
– chuť pracovat a učit se novým věcem
– základní znalost ANJ výhodou

Nabízíme:
– poměr na dobu neurčitou
– zajímavou a dynamickou práci
– mladý kolektiv, podporu dalšího profesního rozvoje

Předpokládaný nástup: možný ihned, dohodou

Splňujete-li požadavky a máte vážný zájem o tuto pracovní pozici, zašlete strukturovaný životopis na e-mail: petra.cerna@micromast.cz

MVDr. Josef Prášek, PhD. www: www.josefprasek.cz

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové