Nabídka brigády – kostičková výstava (jarní prázdniny 2023)

Hledáme výpomoc s organizací LEGO výstavy po celé jarní prázdniny – 160 Kč/hod

Kdo jsme:
Jsme Důmkostek.cz, parta nadšenců, zabývající se organizací interaktivních LEGO výstav a herních akcí pro veřejnost. Kdo by o nás chtěl vědět více, může mrknout na Instagram Důmkostek.cz, nebo web www.dumkostek.cz

Názvy pozic:
Organizátor výstavy
Obsluha RC modelů

Náplň práce:
Hlavní náplní práce je věnovat se návštěvníkům výstavy, povídat si s nimi, hrát si s dětmi, vymýšlet pro ně program a aktivity související s LEGO tématikou.
U obsluhy RC modelů pomoc se spárováním modelu s mobilem, výměna baterií, údržba modelů.
Dále pak pomoc s chodem výstavy, pomoc při prodeji, doplňování zboží, čištění modelů, pomoc při stěhování (lehké krabice max 5 kg), dohled nad modely – nebát se poprosit návštěvníky aby se vybraných modelů nedotýkali kvůli případnému poškození.
Práce je nenáročná a rychle naučíme vše potřebné.
Vhodné pro ženy i pro muže.

Místo:
Tělocvnična SOŠ veterinární v Hradci Králové.

Termín:
Brigádníky poptáváme na celé jarní prázdniny od 10.2. – 19.2.2023.
V pátek 10.2. hned po skončení školy začíná stěhování výstavy, samotná výstava potrvá od 11.2. – 19.2.
Otevírací doba o víkendech 9:00 – 17:00, ve všední dny 12:00 – 17:00.
Přítomnost ve všechny všední dny je pro nás klíčová.

Úvazek:
DPP, v případě delší spolupráce možno i DPČ, nebo částečný i plný úvazek.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Na letošní rok plánujeme několik dalších výstav a herních akcí pro děti. Nejbližší výstavy se budou konat první dva týdny v březnu v Hořicích a v Trutnově.
Rovněž je možné se podílet na chodu našeho e-shopu – flexibilní pracovní doba, práce možná částečně i z domova.

Požadavky:
Vstřícný, komunikativní, příjemně vystupující člověk, který se nebojí pracovat s lidmi.
Důslednost v plnění úkolů.

Hodí se:
Základní přehled o LEGO stavebnicích – rychle se dá naučit povídáním s návštěvníky.
Zkušenost s prací s dětmi.
Znalost cizích jazyků.
Řidičský průkaz, nebo ochota dopravit se. Pokud máme cestu kolem, rádi svezeme.

Co nabízíme:
Základní mzda 125 Kč / hod.
Pohyblivá složka dle pracovního nasazení až 35 Kč/hod., celkem až 160 Kč/hod.
V případě dobrých výsledků další prémie.
Příspěvky na dopravu na vzdálenější akce.
Slevy na naše zboží
Mladý kolektiv, pohodová atmosféra, příjemní návštěvníci, fajn práce která je vidět.

Kontakt:
Můžete nám zaslat CVčko na mail, nebo rovnou zavolat.
E-mail: info@dumkostek.cz
Tel.: +420 702 782 173

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové