NABÍDKA PRÁCE – SPECIALISTA NA VÝŽIVU DOMÁCÍCH ZVÍŘAT

Farmina je společnost vyrábějící hyper prémiové krmivo pro domácí mazlíčky – psy a kočky. Věříme, že každý mazlíček je jedinečný, se specifickými výživovými potřebami. Proto kromě krmiva klademe důraz na správně sestavený výživový plán a sledování zdravotních parametrů mazlíčka. K tomu potřebujeme právě Vás, konzultanta, který rád komunikuje a má kladný vztah je zvířatům.

Aktuálně hledáme kolegu pro region Praha/střední Čechy a Hradec Králové a okolí.

Co Vás na této pozici čeká

 • Zákaznická podpora/ poradenství – Farmina konzultant poskytuje podporu koncovým zákazníkům a pomáhá jim správně nastavit výživové plány jejich domácích mazlíčků a sledovat jejich zdraví. Se zákazníky komunikuje pomocí telefonu, případně emailu. Ke správě výživových plánů využívá naši speciální platformu, která konzultantovi usnadňuje práci.
 • Poradenství v rámci “výživových dnů” na prodejnách s chovatelskými potřebami – v rámci speciálních výživových dnů seznamuje zákazníky s produkty, konzultujte s nimi správnou výživu domácích mazlíčků a poskytuje odborné poradenství.
 • Vzdělávání personálu na prodejnách s chovatelskými potřebami – školit a vzdělávat prodejní personál s důrazem na výhody a odlišnosti produktů společnosti Farmina, upozorňovat na význam individuálního výživového poradenství pro každému domácího mazlíčka. Konzultant je osobou, na kterou se mohou prodejny obrátit a požádat o odbornou radu.
 • Merchandisingové aktivity- kontrola správného vystavení produktů podle platných standard, podpora prodejen s veškerými merchandisingovými aktivitami, prezentování nových možností POS materiálů, kontrola vystavených produktů z hlediska expirace, čistoty , využití správných komunikačních materiálů apod.
 • Promo outdoor aktivity – speciální promo akce, které se konají v parcích, v rámci různých veletrhů, výstav, soutěží s cílem akvizic zákazníků. Konzultant poskytuje zákazníkům informace o významu správné výživy pro domácí mazlíčky a výhodách produktů společnosti Farmina.

Požadované dovednosti

 1. Zájem o zvířata. Osobní zkušenosti s péčí o zvířata je plusovým bodem.
 2. Zodpovědnost a orientace na výsledek.
 3. Proaktivní přístup a schopnost hledat nová řešení.
 4. Schopnost zaujmout/ empatie: naslouchat lidem a využít takto získaných informací k návrhu správného řešení z hlediska výživy/produktů.
 5. Komunikativnost: pozitivní, slušné, milé vystupování
 6. Zájem o vzdělávání a získávání nových informací.
 7. Hledáme usměvavého, spolehlivého člověka s profesionálním vystupováním

Požadavky

 • SŠ/VŠ vzdělání, vzdělání/ zkušenosti ve veterinárním oboru výhodou
 • anglický jazyk – komunikativní úroveň
 • Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

Co vám nabízíme

 • Práci pro mezinárodní společnost nabízející prémiový produkt a služby
 • Motivující platové ohodnocení
 • Pravidelná školení
 • Flexibilní pracovní dobu, home office
 • Notebook, telefon, služební vůz

V případě zájmu zašlete životopis na: p.schneeweiss@farmina.com. Pro doplnění informací volejte na telefonní číslo: 606 608 330

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA