Den otevřených dveří 6. 12. 2023

Registrace spuštěny – rezervujte ZDE

Poznámka k registraci. Pokud Vám nejde zobrazit formulář, zkontrolujte v adresním řádku, zda se http nezměnilo na https. Pokud ano, „s“ odmažte a formulář by se měl zobrazit. Prozatím nejsme schopni ošetřit jinak 🙁

Váháte, kam po základní škole? Přijďte k nám a už váhat nebudete 🙂

Přijďte k nám na poslední termín prezenčního dne otevřených dveří tohoto školního roku. Ten proběhne ve středu 6. 12. 2023 od 9 do 15 hodin.

Provázet vás budou naši žáci. Máte tak možnost získat informace o škole + ptát se na vše, co vás zajímá přímo u ověřeného zdroje.

K prohlídce školy je NUTNÁ rezervace. Tu provedete pomocí rezervačního formuláře. Rezervace je spuštěna vždy cca 14 dní předem.
1 registrace = 1 osoba. Prohlídka je na cca 45 minut. Poslední prohlídka začíná v 14:00.

Skupinku na 1 čas tvoří max 6 registrovaných osob (tzn. 6 rezervací). Bude-li chtít například na prohlídku žák + jeho rodiče, je třeba vytvořit 3 rezervace. Ve formuláři není možno prohlídku stornovat. V případě změny času či storna registrace proto prosíme o informaci na email pavlina.streglova@sosvet.cz, abychom mohli vyjít vstříc dalším zájemcům.

Pro snadnější organizaci a přizpůsobení prohlídky souběhu více akcí bude začínat prohlídka u vchodu od školního hřiště – viz plánek.

V případě naplnění kapacity vám nabízíme další termíny + akce Veterina online 🙂

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA