Program Erasmus+

Program: Erasmus+

Název projektu:

VETERINARY ASISTENT FOR EUROPE

Projekt mobility osob – odborné vzdělávání

Číslo projektu:  2020-1-CZ01-KA102-077647

Jedná se o dvouletý projekt (podzim 2020 – podzim 2022), kdy žáci 3. a 4. ročníků mohou absolvovat odbornou stáž v zahraničí.

Našimi partnery jsou zahraniční školy a organizace, které nám zprostředkovávají veterinární pracoviště v následujících destinacích: Španělsko (Valencia), Itálie (Kalábrie, Cosenza), Portugalsko (Barcelos), Řecko (Kréta, Rethymno), Polsko (Nowy Targ), Slovensko (Košice).

Celkem je plánováno 7 krátkodobých stáží (2 týdny) pro celkem 42 žáků a 3 dlouhodobé stáže (3 měsíce) pro 14 žáků.

Žáci získávají nové praktické dovednosti ve studovaném oboru v jiných odborných, sociálních a kulturních podmínkách a nové jazykové schopnosti. Absolventi stáží současně získávají mezinárodně uznávaný doklad o absolvování stáže Europass-mobility. Stáže jsou organizovány v souladu s pravidly ECVET.

Převážná část nákladů na stáže je financována z příspěvku programu Erasmus+.

Stáže jsou z důvodu nepříznivé epidemiologické situace pozastaveny.

Věříme, že na podzim 2021 bude moci prvních 24 žáků čtvrtého ročníku vyjet na svou zahraniční praxi. Plánovány jsou 4 dvoutýdenní stáže vždy pro 6 žáků do Itálie, na Krétu, na Slovensko a do Polska.

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA