26.10.2016

Dny otevřených dveří

POZOR! Způsob realizace dnů otevřených dveří bude závislý na aktuálních epidemiologických omezeních. Prozatím můžete využít naši virtuální prohlídku (prezentace školy doplněná o video Kláry Drábkové s živými záběry školy).

Termíny:

  • 8. listopadu 2023 (den odborných dovedností)
  • 6. prosince 2023 – nově přidáno
  • 6. prosince 2023 – online speciál se zástupcem z domova mládeže
  • 10. ledna 2023 – online den otevřených dveří
  • 27. ledna 2024 – den otevřených dveří + absolventská kavárna
  • 7. února 2024
  • 14. února 2024 – online přijímačkový speciál

Součástí dne otevřených dveří je průvodcovská služba (studenti vyšších ročníků), kteří uchazeče o studium provedou celou školou a zodpoví případné dotazy. Tato služba funguje vždy od 9:00 do 15:00 (začátek poslední prohlídky ve 14:00).

Na prohlídku v rámci prezenčních dnů otevřených dveří je třeba se registrovat. Přesné informace k nejbližšímu termínu včetně odkazu na registrační formulář naleznete po kliknutí na konkrétní termín dne otevřených dveří (viz seznam termínů výše). Samotný registrační formulář bývá spuštěn cca 14 dní před konáním.

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA