22.2.2017

Divadelní kroužek

Divadelní kroužek se schází jednou týdně, dle potřeby častěji. Každoročně připravuje zábavná představení pro základní školy. V minulosti jsme zdramatizovali například pohádky „Mrazík“ či „Hrátky s čertem“ , ale troufli jsme si i na náročnější kusy jako například „Zkrocení zlé ženy“ od W. Shakespeara nebo upravenou verzi filmové adaptace „Limonádový Joe“. Uvedli jsme i několik vlastních her, například pohádky „O pokladu“, „Jak se Matěj pochlapil“ či „Čtyřlístek kontra Dart Vader“.

Naše pohádky jsou většinou humorné, protože naším cílem je především děti pobavit a rozesmát.

Představení se obvykle odehrávají dvakrát ročně – v čase předvánočním a na závěr školního roku. Studenti si sami vyrábějí kulisy, masky a kostýmy. S úspěchem se setkal i krátký film v angličtině, který jsme natočili.

Mladí herci jsou šikovní, při nácviku si užijí spoustu zábavy a podílejí se i na psaní scénáře. Největším oceněním zůstávají rozzářené oči malých návštěvníků.

Další informace na emailu: jana.souckova@sosvet.cz

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA