17.1.2020

Přijímací řízení

Aktuální informace pro uchazeče o vzdělávání pro školní rok 2023/24

Počet přijímaných uchazečů: 120

Termíny konání přijímacích zkoušek: 13. a 14. 4. 2023

Na webu prijimacky.cermat.cz  najdete zveřejněny ilustrační testy k jednotné přijímací zkoušce.

Kód oboru: 43-41-M/01 Veterinářství
  • 3 třídy zaměření veterinární technik
  • 1 třída zaměření veterinární technik – laborant

IZO školy: 108  007  863

Termín pro odevzdání přihlášek: 1. 3. 2023

Závazná kritéria přijímacího řízení 2023/24 jsou k dispozici ZDE.

Cermat zveřejnil editovatelný tiskopis Přihlášky ke vzdělávání – studiu ve střední škole

Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na naše online dny otevřených dveří – Veterina online, do jejichž programu zařadíme i nejčastější nesrovnalosti a chyby při vyplňování této přednášky.

Přijímací zkouška se bude konat z českého jazyka a matematiky (vice informací najdete na stránkách Cermatu: www.cermat.cz).

 

Další specifické požadavky

Uchazeči o studium mají povinnost doložit k přihlášce ke vzdělávání lékařský posudek o zdravotní způsobilosti ke vzdělávání.

Do oboru vzdělání 43-41-M/01 Veterinářství mohou být přijímáni žáci a uchazeči s dobrou funkcí orgánů pohybové a nervové soustavy. Částečně překážejí poruchy horních a dolních končetin, beder a páteře. Uchazeči musí mít dobrý zrak (korekce se připouští), sluch a čich. Nesmějí trpět chronickými chorobami oběhové soustavy nebo přecitlivělostí kůže a dýchací soustavy, chronickými chorobami ledvin a revmatickým onemocněním, poruchami mechanismu imunity a alergiemi.
K posouzení zdravotního stavu je příslušný registrující lékař.

Škola nabízí možnost vzdělávání žákům a uchazečům se speciálními vzdělávacími potřebami  V těchto případech je nezbytné doložit doporučení školského poradenského zařízení obsahující podpůrná opatření.

 

 

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA