Post Bellum – Příběhy našich sousedů

Naše škola se zapojila do projektu Příběhy našich sousedů Organizace Post Bellum (realizováno v rámci projektu IKAP II). Z naší školy se zučastnily 2 týmy. Každý tým udělal rozhovor se svým pamětníkem, zpracoval jeho život do prezentace, a ve závěrečné slavnosti vystoupil se svým příspěvkem.

Tým č. 1: Helena Gruškovská, Vendula Halberštátová, Zuzana Lindrová + vedení Mgr. Kateřina Hájková. Jejich pětníkem byl MVDr. Stanislav Král z Dolní Lipky, bývalý absolvent naší školy.

Tým č. 2: Markéta Hanušová, Eliška Macounová, Natálie Moravcová, Barbora Pavlíčková + vedení Martina Lochařová. Jejich pamětnicí byla paní s velmi zajímavou a bohatou minulostí Irena Kuřátková.

Projekt začal  v září 2021. Zúčastnily jsme se  workshopů, studentky navštívily pamětníky, natočili s  nimi  audiozáznamy, videozáznam, vypracovaly životopisy, zpracovaly fotodokumentaci , vytvořily prezentace.

Závěrečné, slavnostní setkání se konalo  20.4.2022 v Knihovně města Hradec Králové, kde se představilo celkem deset týmů žáků a studentů z Hradce Králové a z Nového Bydžova. Děkujeme našim dvěma pamětníkům!!!

Více o projektu Post Bellum

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA