Zahájení školního roku a návštěva Arnošta Štěpánka

Letošní zahájení školního roku bylo opravdu slavnostní. Svou milou návštěvou nás poctil náměstek hejtmana pro školství a sport Arnošt Štěpánek. Všem žákům, zejména prvním ročníků, popřál hodně štěstí do nového školního roku a spoustu krásných zážitků. Děkujeme za jeho milá a povzbudivá slova. Jako dárek si od nás odnesl med ze školní včelnice.

Celým zahájením provázela Mgr. Bronislava Tocháčková. Před oficiálním zahájením si mohli žáci, stejně jako na zakončení loňského školního roku, zatancovat Jerusalemu. Následovaly proslovy paní ředitelky a pana náměstka. Třídní 1. ročníků se představili svým žákům, Maruška Kádnerová uvítala prváky za maturanty. O výbornou hudební vložku se postaral Patrik Martínek.

A ještě 1 aktivita se objevila poprvé. Mgr. Denis Kusko jakožto třídní 1.A vyzkoušel pro seznámení žáků se školou úžasnou aplikaci Actionbound. Žáci tak procházeli školou, skenovali QR kódy a odpovídali na záludné otázky, které pomohly k lepšímu zorientování v budovách školy.

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA