Program Erasmus+

  • Program Erasmus plus
  • „VETERINARY ASISTENT FOR EUROPE“
  • Projekt mobility osob – odborné vzdělávání
  • číslo projektu: 2020-1-CZ01-KA102-077647

Jedná se o dvouletý projekt (podzim 2020 – podzim 2022), kdy žáci 3. a 4. ročníků absolvují odbornou stáž v zahraničí.
Našimi partnery jsou zahraniční školy a organizace, které nám zprostředkovávají veterinární pracoviště v následujících destinacích: Španělsko (Valencia), Itálie (Kalábrie, Cosenza), Portugalsko (Barcelos), Řecko (Kréta, Rethymno), Polsko (Nowy Targ), Slovensko (Košice).
Celkem proběhlo 5 krátkodobých stáží (2 týdny) pro celkem 34 žáků a tři
dlouhodobé stáže (3 měsíce) pro 14 žáků.
Stáže byly bohužel z důvodu nepříznivé epidemiologické situace přesunuty až na rok 2021 a 2022. Z toho důvodu se nemohly uskutečnit 2 běhy stáží, které byly plánovány již na rok 2020.
Žáci získávají nové praktické dovednosti ve studovaném oboru, a to v jiných
odborných, sociálních a kulturních podmínkách a nabývají nové jazykové
schopnosti. Absolventi stáží současně získávají mezinárodně uznávaný doklad o absolvování stáže Europass-mobility a dále Certifikát potvrzující zahraniční stáž z místa pracoviště. Stáže jsou organizovány v souladu s pravidly ECVET. Převážná část nákladů na stáže je financována z příspěvku programu Erasmus+.

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA