Biologická olympiáda – okresní a krajské kolo

Krajské kolo biologické olympiády kategorie D
Dne 25.5. 2023 se na naší škole konalo krajské kolo biologické olympiády kategorie D. Soutěže se účastnilo 26 žáků z 6. – 7. tříd ZŠ z pěti okresů královéhradeckého kraje. Soutěž opět probíhala ve třech oblastech – teoretické, praktické (laboratorní) a poznávací (poznávání rostlin a živočichů). Výsledková listina zde.

Okresní kola biologické olympiády kategorie D a kategorie C
Naše škola byla pořadatelem okresních kol biologické olympiády kategorie D (30.3. 2023) a kategorie C (17.4.2023). Soutěže se účastnili žáci 2. stupně ZŠ a příslušných tříd víceletých gymnázií okresu Hradec Králové. Podmínkou účasti bylo vypracování Vstupního úkolu, vlastní soutěž probíhala ve třech oblastech – teoretické, praktické (laboratorní) a poznávací (poznávání rostlin a živočichů). Výsledkové listiny kategorie D a kategorie C.

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA