Nabídka práce – pracovník do odborného oddělení Českého svazu včelařství

Český svaz včelařů, z. s., Křemencova 8, 115 24 Praha 1, tel. 222 515 512, e-mailová adresa: cervena@vcelarstvi.cz

Co vás čeká:

  • práce v odborném oddělení
  • řešení problematiky včelařství
  • odpovědi na dotazy
  • zpracování materiálů pro svazovou administrativu,
  • organizace soutěží a výstav
  • spolupráce na přípravě dotačních projektů
  • administrativní podpora včelařských kroužků mládeže
  • vedení agendy učitelů včelařství a přednášejících odborníků
  • spolupráce při zajišťování výstav, konferencí, kampaní, soutěží a odborných seminářů pořádaných ČSV
  • spolupráce na zajištění zahraničních aktivit ČSV a na organizaci zahraničních cest zaměstnanců svazu

Požadavky na uchazeče:

  • ukončené SŠ, VŠ vzdělání
  • uživatelská znalost PC
  • bezúhonnost
  • znalost oboru včelařství
  • včelařská praxe výhodou
  • samostatnost a kreativita
  • organizační schopnosti
  • zodpovědnost, pečlivost
  • flexibilita
  • částečná znalost alespoň jednoho cizího jazyka AJ/NJ

Nabízíme:

  • zajímavou a tvůrčí práci
  • nástupní plat 32 000 Kč (po třech měsících možná prémie (až 20 %)
  • dovolená 5 týdnů
  • 3 dny sick days
  • stravenky a další benefity

Uchazeč předloží:

  • profesní životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadním průběhu zaměstnání, odborných znalostech a dovednostech,
  • ověřenou kopii dokladu o dosaženém vzdělání,
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce.

Zástup za mateřskou dovolenou minimálně po dobu 3 let. Poté možnost prodloužení smlouvy.

Nástup ihned

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové