Firma škole = škola firmě 2023

Rada Královéhradeckého kraje a Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje udělila ocenění Firma škole = škola firmě pro rok 2023 za významnou spolupráci a podporu při vzdělávání a odborné přípravě žáků. Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách, s.r.o. – Milujeme Vejce je naším školním závodem již mnoho let a jeho ředitelem je náš absolvent Mgr. Jan Pozdílek.

Žáci prvních ročníků v rámci školní praxe chodí do reálného provozu = drůbežárny vyzkoušet práci na třídírně vajec či na snáškových halách s živými zvířaty, kdy zde vzniká provázanost, ze které profitují oba uvedené subjekty.

Slavnostní předání proběhlo za účasti předávajících, několika oceněných firem či škol v aule Střední zdravotnické školy v Hradci Králové v Komenského ulici.

Vejce Kosičky s námi spolupracují i dalších sférách. Jsou naším dodavatelem vajec do školní kuchyně a v neposlední řadě nás v tomto roce finančně i materiálně podpořili při 100. výročí budovy školy a Dni zvířat. Děkujeme!

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA