Moderní metody vyučování aneb ukázkové hodiny

Ve středu 10. 4. 2024 proběhly na naší škole ukázkové hodiny moderních metod vyučování, které probíhají v rámci tzv. síťování škol. Jeho cílem je v rámci zapojených škol sdílení tzv. dobré praxe mezi pedagogy. Do projektu jsou kromě naší školy zapojeny:

Na programu byly 3 ukázkové hodiny:

  • Latinský jazyk – Mgr. Kateřina Hájková
  • Biologie – Mgr. Bronislava Tocháčková
  • Informatika – Mgr. Denis Kusko

Po skončení ukázkových hodin probíhala volná diskuse, prohlídka školy a ukázka práce s virtuálním pitevním stolem.

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA