Hradecký deník – vydání květen 2022

V rámci Hradeckého deníku vyšel v květnovém vydání článek o 56. ročníku Biologické olympiády. Část této olympiády se konala i na naší škole.

V úterý 26.4. 2022 navštívili naši školu účastníci Ústředního kola Biologické olympiády. Učitelé naší školy – MVDr. K. Javornická, MVDr. M. Kopic a RNDr. P. Skřivan připravili pro studenty zajímavý program. Studenti se účastnili pitvy selete. Na modelu koně viděli uložení jednotlivých orgánů a mohli si prakticky vyzkoušet odběr krve. Dále se seznámili s holštýnským mléčným skotem. Model krávy umožnil studentům pozorovat porod telete a také si prakticky vyzkoušet techniku dojení.

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA