Okresní kola biologické olympiády (kat. C a D)

Okresní kolo Biologické olympiády kategorie C (11. 4. 2022)

Naše škola byla pořadatelem okresního kola biologické olympiády kategorie C. Soutěže se účastnilo 31 žáků z 8. – 9. tříd ZŠ a příslušných tříd víceletých gymnázií okresu Hradec Králové. Soutěž probíhala ve třech oblastech – teoretické, praktické (laboratorní) a poznávací (poznávání rostlin a živočichů).
Výsledková listina – zde.
Krajské kolo Biologické olympiády této kategorie se bude konat 12. 5. 2022 na Biskupském gymnázium. 

Okresní kolo Biologické olympiády kategorie D  (22. 4. 2022)

Naše škola byla pořadatelem okresního kola biologické olympiády kategorie D. Soutěže se účastnilo 28 žáků z 6. – 7. tříd ZŠ a příslušných tříd víceletých gymnázií okresu Hradec Králové. Soutěž probíhala ve třech oblastech – teoretické, praktické (laboratorní) a poznávací (poznávání rostlin a živočichů).
Výsledková listina – zde.
Krajské kolo Biologické olympiády této kategorie se bude na naší škole konat 19. 5. 2022.

Obor vzdělání veterinářstvíObor vzdělání veterinářstvíCentrum malých zvířatCentrum malých zvířatŠkolní stájŠkolní stájŠkolní včelniceŠkolní včelniceŠkolní sýrárna a masná výrobaŠkolní sýrárna a masná výrobaZahraniční stážeZahraniční stážeZájmová činnostZájmová činnost
Bakaláři Google Classroom Facebook kontakt@sosvet.cz 495 535 386 Pražská třída 68/18, 500 04 Hradec Králové
Všechna práva vyhrazena - www.sosvet.cz. Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky - více informací. Prohlášení o přístupnosti. Cookies zásady. Web vytvořila společnost ITPA